Makléřka s výborně připravenými materiály k bytu, který nabízí. Velmi proaktivní přístup, nápomocná. Já jako "prvokupovatel" nemovitosti, velmi oceňuji její pomoc a přístup.
Darina Tomajková
Mnohokrát děkuji za vaši práci. Nadstandardní komunikace a vycházení vstříc. Jde opravdu vidět, že vás vaše práce baví a mně nezbývá než jen doporučit všem, kteří hledají spolehlivost a profesionalitu v realitních službách. Díky
Sebastián Pluskal
Maximální spokojenost. Velmi profesionální a korektní přístup a jednání. Pokud budu v budoucnu chtít využít služeb nebo rad realitní kanceláře, tak se s důvěrou jako na prvního obrátím na "Reality srdcem " a paní Nelu. Doporučuji!
Roman Vrbica
Velmi oceňuji ochotu a vstřícnost k pomoci paní Ing. Nely Lesňákové Matuškové a mohu potvrdit, že 100% dělá reality srdcem. Kéž by bylo více takových realitních makléřů.
Ingrid Brzuchanská
Výborná komunikace a rychlé jednání. Takhle by měl každý makléř fungovat. Jsem velmi spokojená a pokud budu v budoucnu řešit cokoliv dalšího, tak se obrátím na paní Nelu. Děkuji velmi za Vaše služby! :)
Natálie Woznicová
Naprostá vstřícnost, obrovská flexibilita, milý přístup, a taky velice rychlé a efektivní jednání. Bez sebemenší výtky a s čistým svědomím můžu jen a jen paní makléřku doporučit.
Richard Majer
Špičková profesionalita, maximální pracovní nasazení a současně velmi milý, empatický přístup.
Beáta Blechová
Koupě bytu proběhla bez problémů, paní makléřka vše zajistila.
MIchal Dorda
Naprosto profesionální práce na vysoké úrovni. Vše rychle a hladce vyřízeno. Absolutně bez starostí. Určitě doporučuji využít makléřských služeb ing. Matuškové.
Lukáš Cipryan
Pokud se s prodejem nebo pronájmem nemovitosti obrátíte na pí Matuškovou, tak neuděláte chybu. Za mě nej makléřka v Karviné a okolí. Mi pronajímala byt a služby byly na velice profesionální úrovni, byt byl za týden pronajatý s veškerým potřebným servisem, nájemníka prověřila, zařídila veškeré převody energií, poradila s cenou, nachystala smlouvy. Člověk jí opravdu dal jen klíče od bytu a pak už to běželo jako na drátkách. Děkuji za profi přístup a dávám palec nahoru!!!
Topmerit
Ochotný přístup, profesionalita a kvalitní vyřízení všech záležitosti ohledně prodeje a přepisu. Moc doporučuji
Iveta Kollárová
S jednáním paní Ing. Lesňákovou Matuškovou jsem byla velmi spokojená. Již při prvním jednání měla vše skvěle připravené. Rychlost, ochota, profesionální přístup při zprostředkování prodeje nemovitosti. Můžu jen doporučit.
Mirka Urbanczykova
Naprostá spokojenost. Oceňuji profesionální přístup , rychlost a vstřícnost paní makléřky Ing. Nely Lesňákové Matuškové . Dokonale nás provedla celým procesem pronájmu bytu od úvodní prohlídky , seznámení se s technickými detaily bytu , nájemní smlouvy až po závěrečnou fotodokumentaci a zápisu stavu měřidel. Uvítali jsme také její dochvilnost a ochotu přizpůsobit se našim časovým možnostem . Vřele doporučuji
Veronika Edrová
Má zkušenost s prodejem přes realitní kancelář Ing. Nely Matuškové zbořila veškeré mé předchozí domněnky o nevýhodách spolupráce s RK. Paní makléřka je profesionál na svém místě.Veškeré podklady k objektu měla připraveny již při prvním jednání, další jednání s úřady paní Matušková také zprostředkovala. Naprostá vstřícnost, obrovská flexibilita, milý přístup, a taky velice rychlé a efektivní jednání.Velmi oceňuji lidský přístup.Vysvětlila nám vše do detailu na co jsme se ptali a já měl pocit, že prodávám byt s kamarádkou a ne s makléřkou. Určitě doporučuji se na ni obrátit. Nic není problém a ráda vše vysvětlí a ukáže. Skvělá spolupráce a komunikace. Maximální doporučení. Jestli chcete prodat či pronajmout byt, tak jedině Děláme Reality Srdcem a je to pravda, jak i vystupují za společnost a jednání mají v maximální úrovni.Byli jsme maximálně spokojeni a děkujeme za ni. Takových lidí víc a svět by byl zase v pořádku a lidé šťastnější.
Honner Otto
Realitní kancelář paní Nely Matuškové jsem si vybrala víceméně náhodou. Od prvního okamžiku však bylo jasné, že paní makléřka svou práci opravdu umí a dává jí maximum. Bonusem pak bylo vstřícné chování a ochota vysvětlit vše, co mi nebylo jasné. Taky mě mile překvapila rychlost, s níž byla celá transakce uzavřena. Za mě ta nejlepší volba. Mohu vřele doporučit všem, kteří uvažují o prodeji nebo koupi nemovitosti.
Slívová
S praci pani Matuskove jsme byli velmi spokoneni. Diky jejimu pristupu a pracovitosti (vlastne za nas ke vsi spokojenosti vse vyridila) probehla koupe bez problemu a velmi rychle. I pres vanocni obdobi.
manželé Korczovi
Dobrý den, paní Lesňáková mohu s radostí a uznáním sdělit, že jsem byl s Vašimi službami a přístupem mile překvapen a maximálně spokojen.
Igor Kubíček
S jednáním a přístupem paní Matuškové jsem byla naprosto spokojena, je velmi ochotná, milá a umí i poradit když si zájemce o bydlení neví z něčím rady. Má svůj osobitý přístup a nepřipadáte si v jejich rukou jako klient a makléř, ale jako dva “známí”, kteří se mezi sebou radí a snaží se najít tu nejlepší variantu bydlení. Můžu jen doporučit.
Tlesáková Tereza
Velké poděkování p. Nele Matuškové za skvělou práci, prodej mého bytu rychlý a dokonalý. Určitě skvělou makléřku doporučuji nejen svým známým, ale i těm kdo má zájem o prodej, koupi nemovitosti. Přeji mnoho spokojených klientů.
Szabó Lucie
Dobrý večer p. Matušková, S koupi bytu jsme byli s Vaší práci spokojeni. Vše nám bylo vysvětleno. Proběhlo vše v naprostém pořádku. Děkujeme a přejeme mnoho pracovních úspěchů.
Iwaszkovi
Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat Neli Matuškové za perfektní servis při prodeji našeho karvinského bytu. Vše proběhlo bez problémů, nikde na žádném úřadě jsme nemuseli čekat, vše bylo vždy dokonale připraveno a na rozloučenou jsme ještě obdrželi dárek. Ještě jednou , díky "
Mojdlovi
Dobrý den, po rodičích mi zůstal rodinný dům , který jsem potřebovala prodat. Na zprostředkování prodeje mi byla doporučena slečna Nela Matušková. Tehdy jsem ani netušila, jak správná to byla volba. Paní makléřka odvedla profesionální práci s velice lidským přístupem. O každém kroku nás vždy informovala a její chování bylo milé a vstřícné. Přeji ji hodně dalších úspěchů v práci . S pozdravem a přáním příjemného dne
Olga Holková
Dobrý den, ráda bych vám sdělila, že jsme při prodeji družstevního bytu v Karviné byli velmi spokojeni s prací Nely Matuškové. Transakce se zprvu jevila jako prostá, ale ukázalo se, že kvůli dovoleným a jiným zádrhelům šlo o docela komplikovaný proces. Slečna Matušková se po celou dobu chovala velmi profesionálně a vstřícně. Děkujeme za spolupráci a pěkný den
Zuzana Kozubková
Dobrý den. S prací p. Nely Matuškové jsme byli velmi spokojeni. Její přístup ke klientům i k nám byl velmi profesionální. Je vnímavá pro každou situaci, jak odborně, tak i lidsky. Na každé jednání byla vždy perfektně připravena a reagovala na každou nenadálou situaci. Na nás vždy působila příjemným dojmem. Jak jsme mohli vypozorovat, má ve své práci systém a pořádek. Pokud v budoucnu budeme potřebovat vaše služby, vybereme si zase p. Matuškovou. Se srdečným pozdravem
Pížovi
Chtěla bych tímto poděkovat slečně Matuškové, která měla na starosti prodej našeho bytu v Orlové. Jejímu přístupu se nedá nic vytknout. Byla velmi ochotná a vstřícná a vše proběhlo bez chybičky. Ještě jednou děkuji a přeji v další práci mnoho úspěchů.
Kovářová Božena
Dobrý den, ráda bych napsala pár slov ke spolupráci se slečnou Nelou Matuškovou, která se postarala o prodej našeho domu na Pstruží. Inzerovala jsem tento dům přes rok u nejmenované realitní kanceláře, kdy ze strany paní makléřky v mých očích byly vyčerpány veškeré možnosti, ale dům se nicméně neprodal. Můj bývalý manžel oslovil letos někdy kolem dubna sl. Matuškovou, ta přišla tuším v květnu s prvními zájemci a v červenci měl dům nové majitele. Krom rychlosti, která po roce a půl vyloženého trápení s původní realitní kanceláři, oceňuji u sl. Matuškové profesionalitu, neustálou komunikaci a pohyb, kterou v této věci vyvinula. Velice příjemné vystupování je pro sl. Matuškovou zřejmě i její přirozeností a v kontaktu s klienty nezbytnou nutností, což mně jako klienta přesvědčuje samo o sobě, že jsem v dobrých rukou. Veškeré náležitosti kolem prodeje byly perfektně a řádně vyřízeny a tímto bych jí chtěla velmi poděkovat a popřát jí i vám mnoho takových dalších úspěchů. Zároveň se můžete spolehnout, že díky této zkušenosti Vás velmi ráda doporučím, a tak se již i stalo, svým známým atd. Ještě jednou díky a mnoho štěstí.
Kiszková Martina
Dobrý večer, ráda bych se touto cestou vyjádřila k práci slečny Matuškové při prodeji mého bytu. Vždy byla vstřícná, milá a profesionální. Děkuji a přeji Vám hodně úspěchů.
Markéta Spurná
Dobrý den. Chtěla bych poděkovat za skvělou spolupráci s realitní makléřkou slečnou-paní Bc. Matuškovou při prodeji bytu v našem BD Kosmonautů 507/508/509 . Její milé a vstřícné jednání, jak se mnou tak se zájemcem o koupi bytu, byl profesionální a hlavně lidský. Co více dodat. Pokud budeme mít opět nějaký byt k prodeji, obrátíme se na Vás. Děkuji a přeji hezký den
Nowaková - předseda BD
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat sl. Matuškové, která mi pomohla s koupi rodinného domu v Karviné. S jejími službami jsem byla nadmíru spokojena. Ve všech záležitostech vždy ráda a zcela profesionálně poradila, byla vždy doslova po ruce, takže kdykoliv jsem potřebovala využít její služby, vždy se ochotně přizpůsobila a vyšla vstříc mým požadavkům. Budu-li v budoucnu potřebovat, buď já nebo kdokoliv z mých známých, nějaké služby realitní společnosti, určitě ji znova oslovím a doporučím. Vše probíhalo absolutně bez problémů a s její prací jsem byla spokojena. Jsem velice ráda, že jsem na takovou makléřku narazila, protože ne vždy se člověk setká s tak profesionálním pracovníkem. S pozdravem
Havelková Eliška
Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Ing. Nele Matuškové za její pomoc při pronájmu bytu. Obrátila jsem se na ní po své předchozí zkušenosti a mohu jen konstatovat, že je velmi profesionální, ochotná, komunikativní, velice příjemná a časově přizpůsobivá! Pokud bych do budoucna potřebovala, velmi ráda se na Vás s důvěrou obrátím, paní Ing. Nelu Matuškovou mohu s klidným srdcem doporučit. Ještě jednou děkuji a do budoucna Vám přeji hodně úspěchů!! S pozdravem
Naďa Pasqualetti Varyšová
Dobrý den, s paní Nelou Matuškovou opakovaně spolupracuji při pronájmech bytů v Karviné. Oceňuji především profesionalitu, časovou flexibilitu, osobní přístup vůči všem zúčastněným a orientaci při přípravě smluv. Zřízení pronájmů proběhlo bez zádrhelů a já se budu těšit na další případnou spolupráci. Tímto děkuji. S přáním hezké dne
Paní Petrová
Dobrý den, chtěla bych tímto vyjádřit poděkování a uznání paní Nele Matuškové, se kterou jsem spolupracovala při nákupu a také prodeji bytů v Karviné. Paní Matušková vše zařídila k mé naprosté spokojenosti, po celou dobu naší spolupráce mě vždy informovala o průběhu nákupu/prodeje a také v případě jakékoli nejasnosti uvedla vše na pravou míru a vše vysvětlila. S pozdravem
Körbelová Nikola
Dobrý den, alespoň touto cestou, bychom chtěli s manželem velmi poděkovat paní Matuškové za milý a profesionální přístup. Velmi nám v naší tíživé situaci…plynoucí z neúspěšného prodeje bytu pomohla. Měli jsme tu možnost poznat několik makléřů konkurenčních společností, ovšem paní Matušková patří pro nás k těm nejlepším. Byli jsme moc spokojení. Všem Vás budeme doporučovat. S přáním hezkého dne
manželé Stolarcyzkovi
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za zprostředkování pronájmu bytu. Oceňuji Vaši flexibilitu, rychlost vyřízení, ochotu a výbornou schopnost komunikace. Pronájem proběhl bez potíží a opravdu velmi rychle, spolupráci se sl. Matuškovou bych doporučila všem Vašim dalším zákazníkům. Děkuji za pomoc a přeji hezký den
Bc. Jana Madejová
Dobrý den, svým e-mailem bych rád vyslovil poděkování a velkou pochvalu paní Nele Matuškové. Jednalo se o zprostředkovaní koupě Družstevního bytu na ul. Marie Pujmanové v Havířově včetně vyřizování souvisejícího jednání na úřadech a zajištění financování. Po celou dobu jednání sem se setkal s mimořádně vstřícným a ochotným přístupem. Veškeré mé požadavky byly splněny k plné spokojenosti, nemam jediné výhrady. Na základě této velmi pozitivní zkušenosti jí rad doporučím svému okolí, pokud v něm někdo bude chtít řešit nákup či prodej nemovitosti. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Váš plně spokojený zákazník
Jašek Radim
Dobrý den, předem chtěli bychom poděkovat za skvělou a navíc úspěšnou práci při zajištění prodeje naší nemovitostí. Zásluhou p. Nely a její aktivity se konečně podařilo najít vhodného kupce po 3 letech neúspěšného nabízení pomocí internetu a jiných realitek. Myslíme s manželkou, že Vaše práce je vhodná pro doporučení pro naše známe. Děkujeme
Tadeáš a Víta Donocikovi
Dobrý den, s prací slečny Nely Matuškové jsme byli spokojeni. Plný servis, přístup i komunikace na profesionální úrovni. Rádi příště zase využijeme jejich služeb. S pozdravem
Manželé Stískalovi
Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní Nele Matouškové za bezproblémovou spolupráci s koupi bytu. S jejími službami jsem byla naprosto spokojená. Takto si představuji práci profesionálního makléře. Paní Matoušková vždy vše ochotně zjistila, zařídila, byla vždy po ruce při vyřizování potřebných dokumentů, komunikace na špičkové úrovni. Nejvíce co bych u paní Matouškové chtěla ocenit je lidský přístup s jakým semnou jednala. Spolupráci opravdu doporučuji. Ještě jednou děkuji a přeji ji mnoho spokojených zákazníků :)
Bc. Denisa Sládková
Vážení, Realizovali jsme prostřednictvím makléřky Nely Matuškové prodej družstevního bytu v Havířově a byli jsme velice spokojeni, a to především díky tomu jak jste se nám po celou dobu úžasně věnovala. Už na první schůzce, kdy nás slečna Matušková navštívila, aby si prohlédla nabízený byt, jsme byli nadšeni perfektním profesionálním a zároveň velmi příjemným vystupováním slečny makléřky. Následující spolupráce s Ing. Matuškovou byla naprosto perfektní, od inzerce, přes realizované prohlídky bytu s možnými zájemci, až k definitivnímu podpisu smlouvy s budoucími majiteli. Zde musíme vyzdvihnout skvělé komunikační a organizační schopnosti makléřky – na čem jsme se domluvili, to proběhlo bez problému v uvedeném termínu, v případě potřeby za námi vždy přijela, všechna potřebná jednání s bytovým družstvem slečna zajistila k oboustranné spokojenosti nás prodávajících i kupujících. Celkově chceme ještě jednou poděkovat slečně Matuškové za skvěle odvedenou práci i za její osobní přístup a za její optimismus a dobrou náladu, díky čemuž se prodej našeho bytu stal příjemnou a bezstresovou záležitostí. Byli jsme velmi spokojeni a v budoucnu se na slečnu Matuškovou obrátíme opět rádi a také ji budeme doporučovat našim blízkým a známým. Srdečně zdraví
Mgr. Zuzana Homanová, Mgr. Aleš Homan, Ph.D.
Dobrý den, s paní Ing. Matuškovou spolupracuji již delší dobu a mohu pouze velice chválit. Jelikož nežiji v Moravskoslezském kraji, spolupráce funguje po telefonické dohodě a poté s plnou mocí mých blízkých. Pokud někdo disponuje s nabídkou či poptávkou po nemovitosti - paní Matušková Vám zajistí rychle, dle Vašich představ a příjemnou formou komunikaci s realitním požadavkem - doporučuji tuto seriózní spolupráci! Přeji hezký den
Ing. Petr Vlk
Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat paní Matuškové za profesionální přístup, vstřícnost, ochotu, dobře a rychle vykonanou práci při prodeji zahradní chatky s pozemkem. Paní Matuškovou mohu vřele doporučit i ostatním. Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených klientů.
Marie Staříková
Dobrý den, rád bych vyzvedl do nebe, paní Nelu Matuškovou. S paní Nelou jsem měl tu čest spolupracovat na koupi družstevního bytu v Karviné a její přístup byl velmi profesionální a zároveň lidský. Přesně tak si představuji práci realitního makléře, žádné podbízení, poloviční informace, apod. Vše mi jasně vysvětlila s klady a zápory, bez nátlaku a urgencí a během týdne jsem měl v portfoliu nový byt:-) Aktuálně s ní řeším i pronájem tohoto bytu a i zde je spolupráce více než skvělá. S pozdravem
Jiří Kratochvíl
Dobrý den, velmi rádi bychom poděkovali paní Nele Matuškové za její profesionální přístup při prodeji našeho bytu. Prohlídky i samotný prodej proběhl úplně bez komplikací a velmi rychle. Rádi a bez obav doporučíme paní Matuškovou, všem našim známým, kteří aktuálně řeší prodej nebo nákup nemovitosti. Byli jsme opravdu velmi spokojeni. S přáním krásného dne
Z+D Vichrovi
Paní Matušková Nela odvedla profesionální práci. Od počátku nás informovala o postupu a udělovala rady, jak se připravit na prodej. Měla připravené prodejní argumenty pro zájemce o koupi. Reálně vyzvedla klady i zápory nemovitosti. Při jednání s klientem ukázala i další nemovitosti. Zajímá ji jak spokojenost kupujícího, tak prodávajícího. Chválím emailovou i telefonickou komunikaci s prodávajícím. Chválím týmovou spolupráci, kdy musel zaskočit i pan Lesňák a obchod zdárně dokončil. Sledoval i pohyb peněz, což přispělo klidnému průběhu převodu členských práv. Tímto gratuluji i k narození Elišky.
R.Lopušný
Dobrý den, Rádi bychom poděkovali za služby Nely Matuškové z Karviné. Byla velmi ochotná po celou dobu spolupráce, rychle reagovala na naše podněty a vyhověla všem našim požadavkům a to vždy s úsměvem na tváři. Přesně takto si představujeme člověka, který pracuje s lidmi. O prodej nemovitosti se velmi aktivně starala a díky tomu se uskutečnil opravdu rychle. Určitě doporučíme její služby dále.
Boyana Kostadinova Deleva
Dobrý den. S prací p. Nely Matuškové jsme byli velmi spokojeni. Její přístup ke klientům i k nám byl velmi profesionální. Je vnímavá pro každou situaci, jak odborně, tak i lidsky. Na každé jednání byla vždy perfektně připravena a reagovala na každou nenadálou situaci. Na nás vždy působila příjemným dojmem. Jak jsme mohli vypozorovat, má ve své práci systém a pořádek. Pokud v budoucnu budeme potřebovat vaše služby, vybereme si zase p. Matuškovou. Se srdečným pozdravem
Pížovi
Dobrý den, chci poděkovat paní makléřce Ing. Nele Matuškové při hledání pronájmu bytu v Karviné. Po telefonickém oslovení probíhala komunikace, schůzka, prohlídka a vyřizování velmi rychle a ochotně. Veškeré doklady včas dodány a vyřízeny. Děkujeme S pozdravem
Dalibor a Júlia Nevřiví
Chtěl bych touto cestou poděkovat makléřce paní Nele Matuškové, za velmi vstřícný a profesionální přístup za celou dobu naší spolupráce. Služeb paní Matuškové jsem využíval opakovaně po dobu několika let, při pronájmu nemovitosti a následně při jejím prodeji. Za celou dobu naší spolupráce, která začala aktivním oslovením z její strany, jsem nenašel nic, co bych jí vytknul, nebo s čím bych nebyl spokojen. Ve srovnání s jinými realitními makléři, se kterým jsem kdy přišel do styku, mohu zcela upřímně říct, že spolupráce s ní byla na nejvyšší úrovni. Přeji hodně obchodních úspěchu ve Vašem podnikání a více makléřů s přístupem a nasazením jaký má paní Matušková. Budu Vás velmi rád doporučovat svým známým.
Patrik Spurný
Dobrý den, chtěla bych velmi pochválit makléřku Ing. Nelu Matuškovou za profesionální práci. Paní Matušková je opravdu profesionál ve svém oboru. Její jednání, lidskost, organizační schopnosti- to vše z ní dělá člověka na správném místě a já jsem ráda, že se mohu obrátit při řešení pronájmu zrovna na ni. S pozdravem
Ing. Darina Dokoupilová
Dobrý den, chtěl bych tímto pochválit práci Ing. Nely Matuškové. Byl jsem velmi spokojen s prodejem mého bytu. Zejména rychlost mě mile překvapila. S pozdravem
Mgr. Jiří Šmíd
Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat Ing. Nele Lesňákové Matuškové za profesionálně odvedenou práci při prodeji naši nemovitosti, její služby jsme využili již 3x, a vždy jsme byli maximálně spokojení. Její profesionální přístup, informovanost, komunikace jsou opravdu na vysoké úrovni a proto se v případě potřeby opět rádi budeme obracet na vás, Samozřejmě, že vaše služby doporučujeme všem svým přátelům a známým. Děkuji
Blažek Radovan
Byli jsme velmi spokojeni s přístupem paní makléřky, reagovala okamžitě na dotazy a vyřízení veškerých dokumentů, její přístup je profesionální. Navíc by jsme pochválili její milé a příjemné vystupování, což se nedá říct o všech realitních makléřích z jiných realitek. Takže z naší strany velká spokojenost a určitě doporučuji. Hezký den
Marian Tichý, Marcela Kindlová
Dobrý den, Paní Matušková má za každou cenu příjemné a profesionální jednání, stále je se svým klientem v kontaktu a snaží se pomoci i mimo své povinnosti, za což jsem jí vděčná. Mám menší zkušenost s i jinými realiťáky a upřímně můžu říct, že až díky zkušenosti s paní Matuškovou začínám znovu věřit, že existují i slušní makléři, na které se mohou lidi bez zkušeností v tomto oboru obrátit. Děkuji a budu Vás doporučovat.
Nela Šmírová
Dobrý den. Nedávno jsem si sehnala pronájem bytu přes Vás. Paní Matušková byla velmi vstřícná, uměla poradit, přizpůsobila svá jednání mým směnám a dokonce mi dokázala doporučit i člověka který mi zařídil pojištění bytu. S paní makléřkou jsem byla velmi spokojená. Je příjemná, milá a její chování je profesionální. Vřele doporučuji dalším zákazníkům aby se směle na tuto makléřku s důvěrou obrátili. s pozdravem spokojená zákaznice
Renata Fabrigerová
Dobrý den, ráda bych Vám za mě i mého přítele napsala pár řádků ke spolupráci s Ing. Matuškovou. Naše spolupráce začala v říjnu loňského roku, kdy jsme se rozhodli koupit byt, který jste nabízela. Jelikož koupě bytu byla pro nás velkým krokem do neznáma, byli jsme moc rádi, že jsme narazili na Ing. Matuškovou. Již od prvního setkání naše obavy opadly a věděli jsme, že se nemusíme ničeho bát. Spolupráce s ní byla perfektní. Vždy, když jsme si nevěděli rady, mohli jsme se na ní bez problému obrátit a pokaždé nám vyšla vstříc. Komunikovali jsme jak přes e-mail, tak i telefonicky a nikdy nebyl problém se domluvit na osobní schůzce. Tímto, bychom chtěli ještě jednou Ing. Matuškové poděkovat za ochotu, vstřícnost a doufáme, že pokud se za pár let rozhodneme pro prodej bytu, bude možnost se na Vás znovu obrátit. S pozdravem
Feberová Sabina a Malík Ladislav
Dobrý deň, Chcel by som sa poďakovať pani Ing. Nelke Matuškovej s prenájmom bytu v Ostrave. Bol som milo prekvapený, s akým nasadením, precíznosťou, rýchlosťou, profesionalitou a milým prístupom. Všetko prebehlo. V priebehu 2 dní dokázala vybaviť všetky papiere, /bytove družstvo, souhlas s pronájmem, splnomocnení, keďže som nemohol byť prítomný, atd...inzeráty/ a o ďalšie 2 dni mi volala, že je byt prenajatý. Klaniam sa pred Vami pani Matušková a vrele Vás a Vašu prácu opdorúčam. Ďakujééém!!!!!
Gregor Alexanderčík
Dobrý den, rád bych vyjádřil svou spokojenost s paní Matuškovou za perfektně odvedenou práci při prodeji mého bytu. Jednání bylo věcné a na profesionální úrovni. S pozdravem
Jaromír Bojko
Dobrý den, chtěl bych pochválit práci paní Nely Lesňákové Matuškové. Za profesionální jednání a za to, jak rychle dokázala najít klienta k pronájmu našich prostor v Karviné. S přáním hezkého dne
Patrik Jablonsky
Dobrý den chtěli bychom tímto poděkovat p. Ing. Nele Matuškové, která nám pomáhala s prodejem nemovitosti, byla velice příjemná ,ochotna, vstřícná. Všem potencionálním klientům vřele doporučujeme.
Stoklasovi
Jmenuji se Edmund Balog a chtěl bych napsat a zároveň moc poděkovat speciálně paní Nele Matuškové, za její odvedenou práci. S paní Matuškovou mám takovou zkušenost, že bych příští koupi nebo prodej nemovitosti opět zrealizoval. Paní Matušková má opravdu profesionální přístup. Dosud jsem s nikým takovou zkušenost neměl. Tím, že poslední 3 roky žiji v Anglii tak prodej bytu byl uskutečněn na dálku a nabídnut osobám žijícím zase na oplátku v Německu. Což, jsem vůbec nečekal, že prodej bytu bude takto na dálku uskutečněn bez obav a překážek a za tak krátkou dobu:) Proto vřele doporučuji paní Matuškovou, které opravdu za vše vděčím, přeji hodně úspěchu i nadále.
Edmund Balog
Dobrý den, Chtěla bych poděkovat paní Ing. Nele Matuškové, která mi pomáhala s koupi bytu. Paní Matušková byla velice ochotná, vstřícná a patří jí velké dík za to, jak rychle dokázala koupi bytu zprostředkovat. Vše proběhlo profesionálně a byla velice milá a se vším i ochotně poradila. Všem potencionálním klientům vřele doporučuji a přeji mnoho dalších úspěchů i nadále. S pozdravem
Martiniková
Dobrý den paní Matušková, chci Vám touto cestou poděkovat za velmi profesionální jednání při prodeji mojí garáže v Mariánských Horách. Byl jsem příjemně překvapen Vaší vstřícností a ochotou při jednáních se zájemci o koupi. Ještě jednou Vám děkuji.
František Musial
Můžeme vyjádřit velkou spokojenost s prací makléřky Neli Matuškové. Prodávající bytu byl v zahraničí a kupující bytu také. Prodej bytu proběhl bez problémů, komunikace s makléřkou rychlá. Paní Matušková byla vždy k dispozici a velmi ochotná. Můžeme jen doporučit. S pozdravem
Hana Wierzgoňová
Tímto bych chtěl mnohokrát poděkovat paní Ing. Matušková za zprostředkování pronájmu komerční reality v Bohumíně. Moc nám pomohla ve všech směrech a vyjednáváních. Její lidský přístup a skvělé organizační schopnosti jsou opravdu nevídané. Děkujeme.
Daniel Cach
Prodávala jsem byt po zemřelé matce a vybrala jsem si na pomoc s prodejem makléřku paní Nelu Matuškovou. S prací a následným prodejem, a hlavně rychlým jednáním jsem byla velmi spokojená. Se vším správně poradila a byla vždy milá a ochotná pomoci. Všem lidem paní Nelu Matuškovou vřele doporučuji. S pozdravem
Milena Kubalová
Dobrý den, chtěli bychom zaslat zpětnou vazbu na paní Ing. Nelu Matuškovou. S její prací jsme byli velmi spokojeni. Komunikace byla rychlá a to i ve večerních hodinách, oceňujeme tak flexibilnost a vstřícnost. Snažila se ulehčit nám práci s výběrem nájemníků, zjišťovala a hodnotila přesně ty požadavky, na kterých jsme se společně domluvili. Byla aktívní a velmi dobře zpracovala podnájemní smlouvu. Zároveň nám sama od sebe dávala tipy, co do smlouvy zahrnout. V budoucnu bychom neváhali a v případě potřeby chtěli využít jejich služeb. Zároveň ji v případě potřeby doporučíme známým.
Miroslav Skulina
Děkuji paní Ing. Matuškové za spolupráci při koupi pozemku. Chci především vyzdvihnout její nadstandartní profesionalitu, ochotu a vstřícnost při vyjednávání s majiteli. Vyřídila takřka nemožné. V případě další koupě, nebo prodeje nemovitosti se budu vždy obracet jen na ní. Můžu všem jen vřele doporučit. S pozdravem ;-)
Miroslav Uherek
Dobré ráno paní Matušková! Tímto bych Vám se chtěl poděkovat, za dlouholetou vynikající spolupráci! Paní Nelu Matuškovou znám již řadu let, a nemůžu na ní říct nic negativního ba naopak! Tak schopnou, obětavou, vždy v plném nasazení, a navíc vždy dobře naladěnou makléřku jsem za mé dlouholeté období podnikání v oboru pronájem bytů + nebytových prostorů ještě nepotkal! (a nebylo jich málo)! Kdykoliv jsem potřeboval pomoc, tak jste to byla právě Vy paní Matušková která mi pomohla! Není divu, že byla již po několikáté vyhlášena jako makléř roku! Paní makléřku Nelu Matuškovou doporučuji již řadu let nejenom v Čechách ale i za hranicemi na mých cestách. Hodně úspěchů do dalších let, a na brzkou viděnou
Jiří Vilím
Dobrý večer, Chtěl bych tímto poděkovat paní Matuškové za super přístup při prodeji mého bytu (2+1, Vardasova, Havířov). Byl jsem spokojený, jak s informacemi, tak s rychlostí prodeje i s vyřízením finanční transakce s bytem spojené. Děkuji, ještě jednou a přeji hodně úspěchů ve vaší další činnosti i v osobním životě. S pozdravem
Martin Krnáč
Dobrý den, velmi bychom chtěli poděkovat p. makléřce Nele Matuškové z Ostravy, která nám zprostředkovala pronájem naší garáže v Ostravě. Vyhotovila i smlouvu o pronájmu a vše s nájemcem, kterého nám našla domluvila. My jsme se jen stavili na podpis smlouvy o pronájmu garáže. Ještě jednou děkujeme a vaše služby budeme nadále vřele doporučovat! :-) S pozdravem
Mirek a Renáta Kellerovi, Ostrava
Dobrý den, chtěli bychom s manželem moc poděkovat p. Matuškové za skvěle odvedenou práci. Při koupi nemovitosti nám se vším pomáhala a dokonce nám pomohla sehnat nové nájemníky do předchozího bydlení. Nejen, že svou práci odvedla na jedničku, ale nejvíce jsme ocenili její přátelské chování a příjemné a milé vystupování. Jsme moc rádi, že jsme mohli spolupracovat právě s ní. Tímto bychom chtěli p. Matuškové ještě jednou za vše poděkovat a popřát šťastné a veselé Vánoce a vše nejlepší do Nového roku.
Manželé Rayo
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala pí. Matuškové za její vstřícné jednání při koupi našeho bytu v Karviné. S její prací jsem byla velice spokojená. Jednání s Ing. Matuškovou bylo velice příjemné, rychlé a profesionální. Na veškeré nejasnosti ihned reagovala a vše nám vysvětlila. Je to člověk na "správném místě". Ještě jednou děkuji a přeji pěkné svátky :-). S pozdravem
Kateřina Donathová Boryśová
Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat paní makléřce Nele Matuškové za velmi profesionální přístup při prodeji bytu. Paní Matušková byla velmi milá, ochotná, vždy nás s předstihem o všem informovala. Nechala vyhotovit perfektní fotografie a video, což velmi přispělo k rychlému prodeji nemovitosti. Vřele všem doporučujeme
Danihlíkovi
Dobrý den, chtěl bych touto cestou pochválit velice vstřícný a profesionální přístup paní Matuškové a úvěrového specialisty p. Bogocze, kteří mi pomohli na cestě k získání bytu. Kdyby byli i v jiných oborech takoví lidé, byla by naše společnost na mnohem vyšší úrovni než v současnosti. Přeji jim oběma spoustu osobních i pracovních úspěchů. S pozdravem
Martin Stavjaný
Paní Nela je trpělivá, má příjemné vystupování, je vstřícná, stále dobře naladěná, vysvětlí i 3x co je třeba, člověk se prostě při ní cítí v pohodě. A myslí na vše! Je vidět, že svou práci dělá ráda a že jí rozumí. Ráda ji doporučím všem mým známým i přátelům. Děkuji moc! S pozdravem
Monika Birner
Dobrý den, Byla jsem spokojená s profesionálním přístupem p. Matuškové při prodeji bytu v Karviné - Novém Městě. Prodej se uskutečnil rychle a vše proběhlo bez potíží - přepis na družstvu a i energie. Moc se mi líbila prezentace. Jak fotodokumentace tak i virtuální prohlídka. Mužů jen doporučit. Moc spokojená. Děkuji
M. Dixon
Dobrý den, díky paní realitní makléřky Ing. Matuškové jsem zakoupil byt. Vše proběhlo, jak bylo domluveno. Paní makléřka pomohla s veškerou administrativou a finanční stránka převodu proběhla také bezchybně. Doporučuji
Martin Temlík
Dobrý den, byla jsem velmi spokojená s prací realitní makléřky paní Nely Matuškové. Jednalo se o podnájem bytu v Karviné. Vše vyřízeno během jednoho dne. Profesionální přístup a služby.
Renata Bagdi
Dobrý den, několik dní zpět jsem úspěšně koupil byt v Karviné. Vzhledem k tomu, že to byla má první větší koupě, měl jsem strach z neznáma o své peníze. Měl jsem to štěstí, že nemovitost spadala pod pí Ing. Matuškovou, která se k tomu postavila profesionálně a s potřebnými zkušenostmi. Jednání bylo velice příjemné a neskutečně rychlé. Vše proběhlo hladce. Děkuji za spolupráci, rád vás budu dále doporučovat.
Miroslav Hilbert
Chtěli bychom touto cestou poděkovat Ing. Neli Matuškové za velmi profesionální přístup při pronájmu naši nemovitosti. Byli jsme velice mile překvapení, jak rychle a ochotně reagovala na naší žádost o pomoc při pronájmu bytu. Zajistila veškerou fotodokumentaci, poradila nám s výběrem nájemce a vyhotovila velice rychle veškeré smlouvy. Určitě ji budeme doporučovat všem naším známým. Ještě jednou moc děkujeme
Jana a Česlav Orszulikovi, Karviná
Vážení, před několika málo týdny jsem prostřednictvím paní Ing. Nely Lesňákové Matuškové prodával byt v Karviné - Ráji. Vše se povedlo uskutečnit v neuvěřitelně krátké době, a to i s ohledem na skutečnost, že žiji v Pardubicích a veškeré smluvní náležitosti prodeje i osobní jednání bylo nutné dobře zorganizovat a sladit. Chtěl bych tímto paní inženýrce ještě jednou poděkovat ze skvěle odvedenou práci a velmi ocenit profesionální a zároveň přátelský přístup, ochotu i trpělivost. Paní Ing. Lesňákovou Matuškovou budu vřele doporučovat. Děkuji a jsem s pozdravem
MUDr. Petr Baláž
Dobrý den, Jsem rád že jsem měl to štěstí a poznal tuto makléřku a v dnešní době obzvlášť. S makléřkou paní Matuškovou jsem byl velice spokojen u nichž jsem kupoval byt a zároveň hledal nájemníky do dvou bytů. Velice vstřícná a trpělivá s výběrem mi její profesionální přístup včetně přípravy všech dokumentů pomohl najít opravdu kvalitní a spolehlivé nájemníky. Budu velice rád pokud budu moci s její spolužáci počítat i do budoucna. Děkuji
Aleš Babarík
Dobrý den, na úvod bychom vám rádi popřáli krásný předvánoční čas, zdraví, klid a pohodu. Chtěli bychom především podekovat za zprostředkovaní našeho bydlení p. NELCE MATUŠKOVÉ LESŇÁKOVÉ. Musíme uznat, že p. Nelka je kvalitní makléř. Nechyběl úsměv, vstřícnost, ochota, flexibilita. Velmi profesionální a zároveň velmi přátelská, milá. Od prvního setkání po poslední bylo všechno naprosto skvěle, p. Matušková je moc šikovná a člověk na správném místě. Tímto bychom ji chtěli moc poděkovat za všechno a kdybychom se někdy rozhodli posunout o dům dál, určitě bychom rádi zase spolupracovali. S přáním krásného dne, Šťastné a veselé Vánoce a šťastný Nový rok přeje P. Horucková s rodinou Ještě jednou moc děkujeme
paní Horucková
Dobrý den. Nedávno jsem prodávala byt v Karviné Ráji. U lesa, po mamince. Paní Matušková je velice příjemná paní, která své práci rozumí. Všechno vyřídila a poradila se vším velice rychle. Byla jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě tuto paní. Ještě jednou děkuji za takovou profesionalitu! Vřele doporučuji všem, kteří se rozhodli prodat, nebo pronajmout svoji nemovitost! Přeji všem hezký den.
Alena Holzmullerová
Jednotlivec prodává nemovitosti většinou jenom párkrát za život. Měl jsem to štěstí, že jsem našel paní Nelu Matuškovou. Prodej nemovitostí má mnoho problémů, které tato makléřka perfektně ovládá. I mým známým ji mohu vřele doporučit. Rychle, přehledně a spolehlivě, tak se dá ohodnotit její výkon. Tímto, bych jí chtěl, ještě jednou poděkovat za její služby.
Erich Křístek
Dobrý den, s paní realitní makléřkou Nelou Matuškovou jsem byla nadmíru spokojená. Je příjemná, obětavá a pohotová. Určitě ji doporučím
Faltová
Vážení, Na přelomu října a listopadu mně vyřizovala pronájem bytu v Karviné vaše makléřka paní Ing. Nela Matušková. S její prací a vystupováním jsem byl mimořádně spokojen. Její profesionální vystupování je na velmi vysoké úrovni. S vyřizováním mé naléhavé potřeby bydlení jsem velmi spokojen. Rád v případě potřeby doporučím její vysoce kvalitní služby. S přáním všeho dobrého v příštím roce
Ing. Josef Lazárek, ředitel s.p.DIAMO, o.z.Darkov
Dobrý den, rádi bychom poděkovali paní Nele Matuškové za její profesionální přístup a velice vstřícné jednání při koupi naší nemovitosti. Byli jsme s ní velice spokojení a rádi jí doporučíme našim známým a do budoucna určitě využijeme opětovně její služby. S pozdravem
Milan Sedláček a Eva Šidlová
Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat paní Nele Matuškové za velmi dobře odvedenou práci při sjednání pronájmu bytu v Karviné. Vše rychle vyřízeno, dohody a termíny dodrženy, velice vstřícné a milé jednání. V případě nutnosti realitních služeb se určitě na vás znovu obrátím. Ještě jednou děkuji, s přáním hezkého dne
Kapolková Šárka
chtěla bych prostřednictvím tohoto hodnocení poděkovat za spolupráci s paní Matuškovou. Byla radost s ní pracovat, vše proběhlo bez problémů, paní Matušková je velice ochotná, rychlá, kdykoliv na telefonu, schopna poradit. S pozdravem
Ochranová Kateřina

Vytvořeno v systému CHYTRÝ WEB MAKLÉŘE

Tomawell s.r.o. © 2024

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení