Nela Lesňáková Matušková

O mně

V roce 2011 jsem se po práci v bankovnictví rozhodovala co budu dělat dál. Napadla mně práce realitní makléřky. Protože jsem soutěživá, všude musím být první a nejlepší, tak jsem se do makléřiny vrhla po hlavě. Naučila jsem se vše potřebné, složila odborné realitní zkoušky a v praxi jsem dělala to, co mě baví. Pomáhám lidem vytvářet jejich vysněné domovy, a to tak, aby cesta za tímto jejich snem nebyla trnitá, ale pohodová, naplánovaná a načasovaná, tak jak kdo potřebuje. Za každým prodejem, se totiž skrývá lidský příběh a není na místě tento životní krok podcenit.

Mým rodným městem je Karviná, kde žiju se svou rodinou a 10 let jsem pracovala jako realitní makléřka lokální realitní kanceláře, kde jsem poznala svého manžela a náš realitní svět se prolnul s našim osobním. Jsme taková realitní rodinka i firma. Reality pro nás nejsou jen práce, je to životní styl, který musíte milovat. Klienti o náš říkají, že „DĚLÁME REALITY SRDCEM“ odkud se vzal i náš název.

Abych klientům poskytla maximální servis a mohla být úspěšná realitní makléřka, poskytuji Vám profesionální služby od ocenění nemovitosti, které mám vystudované na vysoké škole, ať majitelé neprodávají svou nemovitost pod cenou. Zajišťuji profesionální homestaging ať je nemovitost atraktivní, a zájemci si dokáží udělat představu o prostoru, který doplním půdorysem, ze kterého zájemci zjistí rozdělení místností. Zajistím fotografie od profesionálního fotografa, moderní a efektivní videoprohlíku, kterou si lidé zapamatují a přiláká k Vaší nemovitosti více zájemců. Natočíme také záběry z dronu, pro lepší představu o okolí nemovitosti, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si mohou zájemci projít nemovitost z pohodlí domova a spustíme web nemovitosti na kterém najdou zájemci vše na jedno místě. Aby se nemovitost byla opravdu vidět je potřebné spustit účinný marketing na inzertních portálech, sociálních sítích, ale také v reklamách, abychom oslovili co nejvíce zájemců a zajistili tak úspěšný prodej. A veškerou administrativou Vás provedu, tak aby celý proces byl bez starostí!

Chcete cokoliv probrat či poradit? Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Ing. Nela Lesňáková Matušková

  nelka_-_kopie-removebg-preview 

 

Certifikovaný realitní makléř

Realiťák roku 2018 a 2023 pro MS kraj

+420 725 360 240

reality@nelamatuskova.cz

1704118473_rr-zlaty-kraj-23_2x  

 logo_realitak_5-misto_v_cr_zluta 

realitak_roku

realitak_roku_2023_1_misto_ms_kraj

realitak_roku_2023_5_misto_v_cr

certifikovany_realitni_makler_2019

 

13 let

zkušeností v oboru

1650 +

klientů

790 +

realizovaných transakcí

99 %

Úspěšnost prodeje

Reference

Vytvořeno v systému CHYTRÝ WEB MAKLÉŘE

Tomawell s.r.o. © 2024

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení