O mně

Nela Lesňáková Matušková

V roce 2011 jsem se po práci v bankovnictví rozhodovala co budu dělat dál. Napadla mně práce realitní makléřky. Protože jsem soutěživá, všude musím být první a nejlepší, tak jsem se do makléřiny vrhla po hlavě. Naučila jsem se vše potřebné, složila odborné realitní zkoušky a v praxi jsem dělala to, co mě baví. Pomáhám lidem vytvářet jejich vysněné domovy, a to tak, aby cesta za tímto jejich snem nebyla trnitá, ale pohodová, naplánovaná a načasovaná, tak jak kdo potřebuje. Za každým prodejem, se totiž skrývá lidský příběh a není na místě tento životní krok podcenit.

Mým rodným městem je Karviná, kde žiju se svou rodinou a 10 let jsem pracovala jako realitní makléřka lokální realitní kanceláře, kde jsem poznala svého manžela a náš realitní svět se prolnul s našim osobním. Jsme taková realitní rodinka i firma. Reality pro nás nejsou jen práce, je to životní styl, který musíte milovat. Klienti o náš říkají, že „DĚLÁME REALITY SRDCEM“ odkud se vzal i náš název.

Abych klientům poskytla maximální servis a mohla být úspěšná realitní makléřka, poskytuji Vám profesionální služby od ocenění nemovitosti, které mám vystudované na vysoké škole, ať neprodávají pod cenou, profesionální homestaging ať je nemovitost atraktivní, a klienti si dokáží udělat představu o prostoru, který doplním půdorysem, ze kterého zájemci zjistí rozdělení místností. Zajistím fotografie od profesionálního fotografa, moderní a efektivní videoprohlíku, kterou si lidé zapamatují a přiláká k Vaší nemovitosti více zájemců. Natočíme také záběry z dronu, pro lepší představu o okolí nemovitosti, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si mohou zájemci projít nemovitost z pohodlí domova a spustíme web nemovitosti na kterém najdou zájemci vše na jedno místě. Teď se nemovitost dostává k potencionálním zájemcům a je potřebné spustit účinný marketing na inzertních portálech, sociálních sítích a v reklamách, abychom oslovili co nejvíce zájemců a zajistili tak úspěšný prodej.

Chcete cokoliv probrat či poradit? Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Ing. Nela Lesňáková Matušková

 Nela_Lesnakova_Matuskova_reality 

 

Certifikovaný realitní makléř

Realiťák roku 2018 a 2023 pro MS kraj

+420 725 360 240

reality@nelamatuskova.cz

1704118473_rr-zlaty-kraj-23_2x  

 logo_realitak_5-misto_v_cr_zluta 

realitak_roku

realitak_roku_2023_1_misto_ms_kraj

realitak_roku_2023_5_misto_v_cr

certifikovany_realitni_makler_2019

 

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 realizovaných transakcí