Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Třípokojový byt ke koupi, ul. Šípková, Havířov

Popis nemovitosti

Hledáte prostorný a moderní byt ke koupi?

Nabízíme Vám ke koupi třípokojový byt se zasklenou lodžii o velikosti 68m2 na ul. Šípková v Havířově - Šumbark. Byt se nachází ve 2. podlaž v domě, který prošel celkovou revitalizaci - nová fasáda, zateplení, nový výtah, poštovní schránky, Fo činí 2.213,-Kč,, a je v družstevním vlastnictví.

Byt prošel před dvěma lety celkovou moderní rekonstrukcí - sádrokartonové jádro, nová elektřina vedena v mědi, sádrokartonové snížené stropy s bodovým osvětlením, nové omítky, nová kuchyňská linka včetně plynové desky a horkovzdušné elektrické trouby, plovoucí podlahy, koupelna se sprchovým koutem a wc dohromady obložena velkoformátovými obklady, interiérové dveře včetně zárubní, vstupní bezpečnostní dveře. Byt je volný ihned.

Měsíční náklady činí 5.217,-Kč i s fondem oprav. Koupi družstevního bytu nehradíte daň z nabytí ve výši 4%.

S financováním této nemovitosti Vám rád pomůže nezávislý úvěrový specialista pan Ing. Aleš Bogocz s 12ti letou praxí v oboru hypoték.

Pro domluvení prohlídky či poskytnutí více informací mi prosím volejte, ráda Vás bytem osobně provedu a zodpovím případné dotazy.

Videoprohlídka

TECHNICKÉ INFORMACE

PŮDORYS BYTU

126

 

MĚSÍČNÍ PŘEDPIS PLATEB

predpis_a_vyuctovani_1

 

VYÚČTOVÁNÍ K BYTU ZA ROK 2017

predpis_a_vyuctovani_3

 

VYÚČTOVÁNÍ K BYTU ZA ROK 2018

predpis_a_vyuctovani_2

POTŘEBUJETE POMOCI A FINANCOVÁNÍM?

Chcete získat nejvýhodnější financování na trhu? Spolupracujte s úvěrovým specialistou!

Zajistí Vám nejlepší podmínky na trhu. Je totiž schopen podle Vašich potřeb srovnat nabídky všech bank a společně vyberete, tu, která je nejvýhodnější pro Vaše potřeby.

 

 Chcete zjistit podmínky hypotéky na míru přímo pro Vás?

 

Kontaktujte hypotečního specialistu s praxí od roku 2006

Ing. Aleš Bogocz

+420 725 805 800

CHCETE POMOCI S PRODEJEM SVÉ NEMOVITOSTI?

Ing. Nela LESŇÁKOVÁ MATUŠKOVÁ

certifikovaná realitní makléřka

+420 725 360 240

reality@nelamatuskova.cz

www.nelamatuskova.cz

 

Nela_Lesnakova_Matuskova_reality

Dělám reality srdcem od roku 2011

Nela Lesňáková Matušková

Předešlé práce mě naučily disciplíně a osobnímu přístupu. To jsem si v roce 2011 přinesla i do realit. Mým rodným i pracovním městem je Karviná. Pro každého se snažím udělat maximum a poskytnout profesionální službu. S každou nemovitostí je totiž spojen lidský příběh a svou práci bych popsala třemi slovy. DĚLÁM REALITY SRDCEM.

Abych klientům poskytla maximální servis, poskytuji Vám profesionální služby od ocenění nemovitosti, které mám vystudované na vysoké škole, ať neprodávají pod cenou, profesionální homestaging ať je nemovitost atraktivní, a klienti si dokáží udělat představu o prostoru, který doplním půdorysem, ze kterého zájemci zjistí rozdělení místností. Zajistím fotografie od profesionálního fotografa, moderní a efektivní videoprohlíku, kterou si lidé zapamatují a přiláká k Vaší nemovitosti více zájemců. Natočíme také záběry z dronu, pro lepší představu o okolí nemovitosti, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si mohou zájemci projít nemovitost z pohodlí domova a spustíme web nemovitosti, na kterém najdou zájemci vše na jednom místě. Teď se nemovitost dostává k potencionálním zájemcům a je potřebné spustit účinný marketing na inzertních portálech, sociálních sítích a v reklamách, abychom oslovili co nejvíce zájemců a zajistili tak úspěšný prodej.

 

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Ing. Nela Lesňáková Matušková

 

Certifikovaný realitní makléř

Realiťák roku 2018 a 2023 pro MS kraj

+420 725 360 240

reality@nelamatuskova.cz

1704118473_rr-zlaty-kraj-23_2x  

 logo_realitak_5-misto_v_cr_zluta 

realitak_roku

realitak_roku_2023_1_misto_ms_kraj

realitak_roku_2023_5_misto_v_cr

certifikovany_realitni_makler_2019


Nela Lesňáková Matušková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF