Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný domek se zahradou, ul. U Vrtu, Řepiště

Popis nemovitosti

Hledáte dům na správném místě pro vytvoření nového domova? Chcete mít okolní města na dosah pár kilometrů a přitom bydlet na místě s kompletní infrastrukturou?

V tom případě mám pro Vás nabídku rodinného domu typu "šumperák" na ulici U Vrtu v Řepištích. Dům je na pozemku o celkové velikosti 852m². V přízemí je vstupní chodba, koupelna s WC, kuchyň, vstupní hala s výstupem na zahradu, spíš, technická místnost, dílna a garáž. Po schodišti se dostaneme do patra s dispozičním uspořádáním 4+1. Velký obývací pokoj je napojen na jídelnu a kuchyň. Má vstup na podlouhlý balkón, který je přes dva pokoje. Další pokoj se vstupem na balkón je prostorná ložnice a v druhé části domu jsou ještě dva samostatné pokoje (jeden s balkónem) a mezi nimi je koupelna s WC. Dům je z roku 1977, vytápěn je plynovým kotlem a krbem a na nemovitosti proběhla výměna oken za plastová.

Výhodou domu je velmi praktická rodinná dispozice, dostatek úložného prostoru a zahrada, která je tak akorát velká. Člověk se nestrhá údržbou domu a přitom zde bude mít každý člen domácnosti dostatek místa. V domě se dá ihned bydlet a je také vhodný pro celkovou rekonstrukci s možností využití dotací zelená úsporám.

Jestli bydlíte v bytě a nechcete být zavřeni mezi čtyřmi stěnami paneláku, ale naopak chcete mít dostatek prostoru, tak tohle může být dům právě pro Vás. Jestli Vás dům zaujal, zavolejte mi, doplním Vámi požadované informace a ráda Vám dům ukážu. Do té doby se mějte hezky, zdraví Vás makléřka Nelka.

Videoprohlídka

TECHNICKÉ INFORMACE

PŮDORYS NEMOVITOSTI

56

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY

POTŘEBUJETE POMOCI A FINANCOVÁNÍM?

Chcete získat nejvýhodnější financování na trhu? Spolupracujte s úvěrovým specialistou!

Zajistí Vám nejlepší podmínky na trhu. Je totiž schopen podle Vašich potřeb srovnat nabídky všech bank a společně vyberete, tu, která je nejvýhodnější pro Vaše potřeby.

 

 

Chcete zjistit podmínky hypotéky / úvěru na míru přímo pro Vás?

 

Kontaktujte hypotečního specialistu s praxí od roku 2006

Ing. Aleš Bogocz

+420 725 805 800

CHCETE POMOCI S PRODEJEM SVÉ NEMOVITOSTI?

Ing. Nela LESŇÁKOVÁ MATUŠKOVÁ

certifikovaná realitní makléřka

+420 725 360 240

reality@nelamatuskova.cz

www.nelamatuskova.cz

 

Nela_Lesnakova_Matuskova_reality

Dělám reality srdcem od roku 2011

Nela Lesňáková Matušková

Předešlé práce mě naučily disciplíně a osobnímu přístupu. To jsem si v roce 2011 přinesla i do realit. Mým rodným i pracovním městem je Karviná. Pro každého se snažím udělat maximum a poskytnout profesionální službu. S každou nemovitostí je totiž spojen lidský příběh a svou práci bych popsala třemi slovy. DĚLÁM REALITY SRDCEM.

Abych klientům poskytla maximální servis, poskytuji Vám profesionální služby od ocenění nemovitosti, které mám vystudované na vysoké škole, ať neprodávají pod cenou, profesionální homestaging ať je nemovitost atraktivní, a klienti si dokáží udělat představu o prostoru, který doplním půdorysem, ze kterého zájemci zjistí rozdělení místností. Zajistím fotografie od profesionálního fotografa, moderní a efektivní videoprohlíku, kterou si lidé zapamatují a přiláká k Vaší nemovitosti více zájemců. Natočíme také záběry z dronu, pro lepší představu o okolí nemovitosti, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si mohou zájemci projít nemovitost z pohodlí domova a spustíme web nemovitosti, na kterém najdou zájemci vše na jednom místě. Teď se nemovitost dostává k potencionálním zájemcům a je potřebné spustit účinný marketing na inzertních portálech, sociálních sítích a v reklamách, abychom oslovili co nejvíce zájemců a zajistili tak úspěšný prodej.

 

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Ing. Nela Lesňáková Matušková

 

Certifikovaný realitní makléř

Realiťák roku 2018 a 2023 pro MS kraj

+420 725 360 240

reality@nelamatuskova.cz

1704118473_rr-zlaty-kraj-23_2x  

 logo_realitak_5-misto_v_cr_zluta 

realitak_roku

realitak_roku_2023_1_misto_ms_kraj

realitak_roku_2023_5_misto_v_cr

certifikovany_realitni_makler_2019


Nela Lesňáková Matušková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF