Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej velkometrážního bytu s dvěma lodžiemi a komorou, ul. Slovenská, Karviná - Hranice

Popis nemovitosti

Hledáte byt, který bude dostatečně prostorný, bude na dobrém místě a navíc se do něj dá ihned nastěhovat díky moderní rekonstrukci?

V tom případě by Vám tento byt mohl každý závidět. Jedná se o prodej družstevní velkometrážní 4+1 s dvěmi lodžiemi, šatnou, a dvěma záchody na ul. Slovenská v Karviné - Hranicích. Tento byt vznikl spojením dvou bytu o velikosti 3+1 a 2+1, a po zvětšení zůstala 4+1 a garsoniéra.

Obývací pokoj s prostornou lodžií je vzdušný a světlý. Vejde se tady jídelna i pracovna, takže rodina může být stále pohromadě, a navíc je v bytě klimatizace. V kuchyni se bude vařit samo. Nová Kuchyňská linka na míru včetně spotřebičů- Prostorná zabudovaná lednice, samostatný mrazák, dostatek úložného prostoru, zvětšená pracovní plocha, pěti plotýnkový sporák, dojezdy nebo žulová deska to jsou hlavní výhody této kuchyně.. Ložnice je vybavena klimatizací a má svou samostatnou zasklenou lodžii. V bytě může zůstat část vybavení, takže se dá ihned nastěhovat. Koupelna je se sprchou i záchodem dohromady včetně bidetové spršky, pak je tady druhý samostatný záchod, a ještě šatna, ve které může být pračka se sušičkou nebo druhá koupelna. Dětské království je útočištěm pro naše nejmenší nebo pokojem pro dospěláky, ve kterém se myslelo i na úložný prostor. A aby těch místností nebylo málo, tak je tady ještě jeden pokoj. Jsme na ulici Slovenská a je to odtud všude kousek, takže pro rodinu jako stvořené.

K bytu patří ještě vedlejší garsoniéra s lodžií, která je jeho součástí a může Vám zvětšit vlastní byt, nebo jako stávajícím majitelům snižuje náklad na bydlení svým výnosem díky spokojenému nájemníkovi. A v roce 2014 prošla také rekonstrukcí. S vyřízením úvěru Vám může pomoci úvěrový specialista se 14ti letou praxí. Pro domluvení prohlídky či poskytnutí více informací mi prosím volejte či pište.

Videoprohlídka

TECHNICKÉ INFORMACE

PŮDORYS OBOU BYTŮ

21

PŘEDPIS PLATEB

predpis_najmu

VYÚČTOVÁNÍ OBOU BYTŮ

vyuctovani

 

vyuctovani_2

 

POTŘEBUJETE POMOCI A FINANCOVÁNÍM?

Chcete získat nejvýhodnější financování na trhu? Spolupracujte s úvěrovým specialistou!

Zajistí Vám nejlepší podmínky na trhu. Je totiž schopen podle Vašich potřeb srovnat nabídky všech bank a společně vyberete, tu, která je nejvýhodnější pro Vaše potřeby.

 

 

Chcete zjistit podmínky hypotéky na míru přímo pro Vás?

 

Kontaktujte hypotečního specialistu s praxí od roku 2006

Ing. Aleš Bogocz

+420 725 805 800

CHCETE POMOCI S PRODEJEM SVÉ NEMOVITOSTI?

Ing. Nela LESŇÁKOVÁ MATUŠKOVÁ

certifikovaná realitní makléřka

+420 725 360 240

reality@nelamatuskova.cz

www.nelamatuskova.cz

 

Nela_Lesnakova_Matuskova_reality

Dělám reality srdcem od roku 2011

Nela Lesňáková Matušková

Předešlé práce mě naučily disciplíně a osobnímu přístupu. To jsem si v roce 2011 přinesla i do realit. Mým rodným i pracovním městem je Karviná. Pro každého se snažím udělat maximum a poskytnout profesionální službu. S každou nemovitostí je totiž spojen lidský příběh a svou práci bych popsala třemi slovy. DĚLÁM REALITY SRDCEM.

Abych klientům poskytla maximální servis, poskytuji Vám profesionální služby od ocenění nemovitosti, které mám vystudované na vysoké škole, ať neprodávají pod cenou, profesionální homestaging ať je nemovitost atraktivní, a klienti si dokáží udělat představu o prostoru, který doplním půdorysem, ze kterého zájemci zjistí rozdělení místností. Zajistím fotografie od profesionálního fotografa, moderní a efektivní videoprohlíku, kterou si lidé zapamatují a přiláká k Vaší nemovitosti více zájemců. Natočíme také záběry z dronu, pro lepší představu o okolí nemovitosti, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si mohou zájemci projít nemovitost z pohodlí domova a spustíme web nemovitosti, na kterém najdou zájemci vše na jednom místě. Teď se nemovitost dostává k potencionálním zájemcům a je potřebné spustit účinný marketing na inzertních portálech, sociálních sítích a v reklamách, abychom oslovili co nejvíce zájemců a zajistili tak úspěšný prodej.

 

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Ing. Nela Lesňáková Matušková

 

Certifikovaný realitní makléř

Realiťák roku 2018 a 2023 pro MS kraj

+420 725 360 240

reality@nelamatuskova.cz

1704118473_rr-zlaty-kraj-23_2x  

 logo_realitak_5-misto_v_cr_zluta 

realitak_roku

realitak_roku_2023_1_misto_ms_kraj

realitak_roku_2023_5_misto_v_cr

certifikovany_realitni_makler_2019


Nela Lesňáková Matušková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF