Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej nadstandardního bytu 2+1, Karviná

Popis nemovitosti

Hledáte něco výjimečného? Něco nadstandardního?

Mám pro Vás moderně zrekonstruovaný byt o velikosti 2+1 se zasklenou lodžii/53m2 na ulici Majakovského v Karviné - Mizerov. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží s výtahem v domě, který je po celkové revitalizaci.

Byt prošel celkovou a kvalitní rekonstrukcí od podlah, elektroinstalace, přes moderní pojetí zvětšené koupelny, do které se vešla jak vana, tak sprcha. U rekonstrukce se použily kvalitní materiály, velkoformátové obklady, stylové světla i interiérové dveře.

V nové na míru řešené kuchyňské lince včetně kvalitních spotřebičů jako je digestoř, varná deska, pračka, myčka, lednice, horkovzdušná trouba a mikrovlnná trouba včetně 6 smyslu, se bude vařit skoro samo.

Kuchyň je navíc napojená na prostorný obývací pokoj a celá rodina tak bude v kontaktu. V ložnici zůstává velká šatní skříň a zároveň je tady pořád dostatek místa a výstup na velkou zasklenou lodžii.

V rámci lokality budete mít výbornou dostupnost. Pošta, obchody, lékárna to vše najdete u nedalekého Kina Centrum stejně jako školy i školky, které jsou v blízkosti bytu.

Byt je v družstevním vlastnictví a v případě zájmu Vám mohu pomoci se zajištěním financování. Byt je již připraven pro nového vlastníka, který z něj vytvoří svůj nový domov. Chcete to být zrovna Vy? Zavolejte mi, doplním Vámi požadované informace a ráda Vám byt ukážu.

Videoprohlídka

3D scan

TECHNICKÉ INFORMACE

PŮDORYS BYTU

 150 

PRODEJNÍ CENA

1.990.000,- Kč

včetně provize, právního servisu

+ úschova financí (advokát, notář či banka)

POTŘEBUJETE POMOCI A FINANCOVÁNÍM?

Chcete získat nejvýhodnější financování na trhu? Spolupracujte s úvěrovým specialistou!

Zajistí Vám nejlepší podmínky na trhu. Je totiž schopen podle Vašich potřeb srovnat nabídky všech bank a společně vyberete, tu, která je nejvýhodnější pro Vaše potřeby.

 

Konkrétní možný případ financování k této nemovitosti:

Prodejní cena: 1.990.000,-Kč
Vlastní zdroje: 190.000,-Kč
Výše úvěru: 1.800.000,-Kč
Měšíční splátka:    9.624,-Kč
Úrok: 3,89%
Doba splácení: 24 let

Výpočet je pouze orientační a záleží na bonitě klienta a dalších kritérií konkrétních bank.

 

Chcete zjistit podmínky hypotéky na míru přímo pro Vás?

 

Kontaktujte hypotečního specialistu s praxí od roku 2006

Ing. Aleš Bogocz

+420 725 805 800

CHCETE POMOCI S PRODEJEM SVÉ NEMOVITOSTI?

Ing. Nela LESŇÁKOVÁ MATUŠKOVÁ

certifikovaná realitní makléřka

+420 725 360 240

reality@nelamatuskova.cz

www.nelamatuskova.cz

 

Nela_Lesnakova_Matuskova_reality

Dělám reality srdcem od roku 2011

Nela Lesňáková Matušková

Předešlé práce mě naučily disciplíně a osobnímu přístupu. To jsem si v roce 2011 přinesla i do realit. Mým rodným i pracovním městem je Karviná. Pro každého se snažím udělat maximum a poskytnout profesionální službu. S každou nemovitostí je totiž spojen lidský příběh a svou práci bych popsala třemi slovy. DĚLÁM REALITY SRDCEM.

Abych klientům poskytla maximální servis, poskytuji Vám profesionální služby od ocenění nemovitosti, které mám vystudované na vysoké škole, ať neprodávají pod cenou, profesionální homestaging ať je nemovitost atraktivní, a klienti si dokáží udělat představu o prostoru, který doplním půdorysem, ze kterého zájemci zjistí rozdělení místností. Zajistím fotografie od profesionálního fotografa, moderní a efektivní videoprohlíku, kterou si lidé zapamatují a přiláká k Vaší nemovitosti více zájemců. Natočíme také záběry z dronu, pro lepší představu o okolí nemovitosti, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si mohou zájemci projít nemovitost z pohodlí domova a spustíme web nemovitosti, na kterém najdou zájemci vše na jednom místě. Teď se nemovitost dostává k potencionálním zájemcům a je potřebné spustit účinný marketing na inzertních portálech, sociálních sítích a v reklamách, abychom oslovili co nejvíce zájemců a zajistili tak úspěšný prodej.

 

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Ing. Nela Lesňáková Matušková

 

Certifikovaný realitní makléř

Realiťák roku 2018 a 2023 pro MS kraj

+420 725 360 240

reality@nelamatuskova.cz

1704118473_rr-zlaty-kraj-23_2x  

 logo_realitak_5-misto_v_cr_zluta 

realitak_roku

realitak_roku_2023_1_misto_ms_kraj

realitak_roku_2023_5_misto_v_cr

certifikovany_realitni_makler_2019


Nela Lesňáková Matušková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF