Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 s velkou lodžií, ul. Majakovského, Karviná

Popis nemovitosti

Hledáte tří pokojový byt s velkou zasklenou lodžií?

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt o velikosti 3+1+zasklená lodžie/55m² na ul. Majakovského v Karviná - Mizerov. Byt se nachází ve 3.patře s výtahem v domě po celkové revitalizaci. Byt prošel v roce 2017 rozsáhlou rekonstrukcí - obložené sádrokartonem bytové jádro s moderním keramickým obkladem- vana značky ravak, nové závěsné wc, které je zvlášť, v jádře nová elektroinstalace, všude snížené stropy, bodové osvětlení, štukové omítky, voda a odpady vedeny v plastu, nové plovoucí podlahy, nová kuchyňská linka s kombinovaným sporákem, pračkou, v předsíni šatní skříň na míru.

Měsíční náklady činí 4.820,-Kč/2os včetně FO, který je ve výši 2.632,-kč. V blízkém okolí se nachází školka, škola, potraviny. Parkování možno před domem na novém parkovišti.

V případě zájmu o prohlídku či poskytnutí více informací mi prosím volejte či piště.

Videoprohlídka

Fotogalerie

PŮDORYS BYTU

146

POTŘEBUJETE POMOCI A FINANCOVÁNÍM?

Chcete získat nejvýhodnější financování na trhu? Spolupracujte s úvěrovým specialistou!

Zajistí Vám nejlepší podmínky na trhu. Je totiž schopen podle Vašich potřeb srovnat nabídky všech bank a společně vyberete, tu, která je nejvýhodnější pro Vaše potřeby.

 

 

Chcete zjistit podmínky hypotéky / úvěru na míru přímo pro Vás?

 

Kontaktujte hypotečního specialistu s praxí od roku 2006

Ing. Aleš Bogocz

+420 725 805 800

CHCETE POMOCI S PRODEJEM SVÉ NEMOVITOSTI?

Ing. Nela LESŇÁKOVÁ MATUŠKOVÁ

certifikovaná realitní makléřka

+420 725 360 240

reality@nelamatuskova.cz

www.nelamatuskova.cz

 

Nela_Lesnakova_Matuskova_reality

Dělám reality srdcem od roku 2011

Nela Lesňáková Matušková

Předešlé práce mě naučily disciplíně a osobnímu přístupu. To jsem si v roce 2011 přinesla i do realit. Mým rodným i pracovním městem je Karviná. Pro každého se snažím udělat maximum a poskytnout profesionální službu. S každou nemovitostí je totiž spojen lidský příběh a svou práci bych popsala třemi slovy. DĚLÁM REALITY SRDCEM.

Abych klientům poskytla maximální servis, poskytuji Vám profesionální služby od ocenění nemovitosti, které mám vystudované na vysoké škole, ať neprodávají pod cenou, profesionální homestaging ať je nemovitost atraktivní, a klienti si dokáží udělat představu o prostoru, který doplním půdorysem, ze kterého zájemci zjistí rozdělení místností. Zajistím fotografie od profesionálního fotografa, moderní a efektivní videoprohlíku, kterou si lidé zapamatují a přiláká k Vaší nemovitosti více zájemců. Natočíme také záběry z dronu, pro lepší představu o okolí nemovitosti, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si mohou zájemci projít nemovitost z pohodlí domova a spustíme web nemovitosti, na kterém najdou zájemci vše na jednom místě. Teď se nemovitost dostává k potencionálním zájemcům a je potřebné spustit účinný marketing na inzertních portálech, sociálních sítích a v reklamách, abychom oslovili co nejvíce zájemců a zajistili tak úspěšný prodej.

 

Zavolejte mi a pomohu s prodejem či pronájem nemovitosti i Vám.

 

Ing. Nela Lesňáková Matušková

 

certifikovaný realitní makléř

+420 725 360 240

reality@nelamatuskova.cz


Nela Lesňáková Matušková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF