Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 s možností převodu do osobního vlastnictví, ul. Žižkova, Karviná

Popis nemovitosti

Hledáte byt po rekonstrukci s nízkými náklady?

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví o velikosti 2+1/50m2 na ul. Žižkova v Karviné - Hranicích. Byt se nachází ve 2.patře ze 3. pater v domě po celkové revitalizaci bez výtahu. Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2014. Je zde kuchyňská linka včetně kombinovaného sporáku, obložené jádro keramickým obkladem s vanou a zástěnou, wc zvlášť, položená plovoucí podlaha, nová elektroinstalace v celém bytě, omítky, bezpečnostní vstupní dveře.

Nízké měsíční náklady ve výši 3.841,-Kč. Dům, ve kterém se byt nachází nemá žádný úvěr na zateplení, platí se pouze 1.516,-Kč do špoření na případné budoucí investice. Byt se dá 2x do roka převést do osobního vlastnictví pouze za administrativní poplatek družstva. Byt se prodává bez vybavení a je ihned k nastěhování. V blízkém okolí se nachází školka, škola, Kaufland, poliklinika, Lázně Darkov a lázeňský park, autobusové zastávky, u domu je velké parkoviště.

Pro domluvení prohlídky či poskytnutí bližších informací mi prosím volejte či pište. Byt je možné financovat předhypotečním úvěrem. S financováním Vám může poradit náš nezávislý úvěrový specialista pan Ing. Aleš Bogocz s praxí od roku 2006.

Videoprohlídka

PŮDORYS

157

PŘEDPIS PLATEB

predpis

PRODEJNÍ CENA

1.499.000,- Kč

včetně právního servisu + poplatek na BD (5.800,-Kč)

+ úschova financí (advokát, notář či banka)

POTŘEBUJETE POMOCI A FINANCOVÁNÍM?

Chcete získat nejvýhodnější financování na trhu? Spolupracujte s úvěrovým specialistou!

Zajistí Vám nejlepší podmínky na trhu. Je totiž schopen podle Vašich potřeb srovnat nabídky všech bank a společně vyberete, tu, která je nejvýhodnější pro Vaše potřeby.

 

Konkrétní možný případ financování k této nemovitosti:

Prodejní cena: 1.499.000,-Kč
Vlastní zdroje: 299.000,-Kč
Úvěr: 1.200.000,-Kč
Měšíční splátka:    5.931,-Kč
Úrok: 4,29%
Doba splácení: 30 let

Výpočet je pouze orientační a záleží na bonitě klienta a dalších kritérií konkrétních bank.

 

Chcete zjistit podmínky hypotéky na míru přímo pro Vás?

 

Kontaktujte hypotečního specialistu s praxí od roku 2006

Ing. Aleš Bogocz

+420 725 805 800

CHCETE POMOCI S PRODEJEM SVÉ NEMOVITOSTI?

Ing. Nela LESŇÁKOVÁ MATUŠKOVÁ

certifikovaná realitní makléřka

+420 725 360 240

reality@nelamatuskova.cz

www.nelamatuskova.cz

 

Nela_Lesnakova_Matuskova_reality

Dělám reality srdcem od roku 2011

Nela Lesňáková Matušková

Předešlé práce mě naučily disciplíně a osobnímu přístupu. To jsem si v roce 2011 přinesla i do realit. Mým rodným i pracovním městem je Karviná. Pro každého se snažím udělat maximum a poskytnout profesionální službu. S každou nemovitostí je totiž spojen lidský příběh a svou práci bych popsala třemi slovy. DĚLÁM REALITY SRDCEM.

Abych klientům poskytla maximální servis a mohla být úspěšná realitní makléřka, poskytuji Vám profesionální služby od ocenění nemovitosti, které mám vystudované na vysoké škole, ať majitelé neprodávají svou nemovitost pod cenou. Zajišťuji profesionální homestaging ať je nemovitost atraktivní, a zájemci si dokáží udělat představu o prostoru, který doplním půdorysem, ze kterého zájemci zjistí rozdělení místností. Zajistím fotografie od profesionálního fotografa, moderní a efektivní videoprohlíku, kterou si lidé zapamatují a přiláká k Vaší nemovitosti více zájemců. Natočíme také záběry z dronu, pro lepší představu o okolí nemovitosti, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si mohou zájemci projít nemovitost z pohodlí domova a spustíme web nemovitosti na kterém najdou zájemci vše na jedno místě. Aby se nemovitost byla opravdu vidět je potřebné spustit účinný marketing na inzertních portálech, sociálních sítích, ale také v reklamách, abychom oslovili co nejvíce zájemců a zajistili tak úspěšný prodej. A veškerou administrativou Vás provedu, tak aby celý proces byl bez starostí!

1704118473_rr-zlaty-kraj-23_2xlogo_realitak_5-misto_v_cr_zluta


Nela Lesňáková Matušková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF