Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 s lodžií a dobrou dostupností, Karviná ul. Prameny

Popis nemovitosti

Hledáte byt po rekonstrukci a s dobrou dostupností?

Nabízíme Vám prodej družstevního bytu o velikosti 2+1+lodžie/54m2 na ul. Prameny v Karviné - Ráji. Byt se nachází ve 3. patře ze 4 pater v domě po celkové revitalizaci. Byt prošel celkovou rekonstrukci před 6-ti lety, kde bylo vyzděné jádro, nové keramické obklady, sprchový kout, nová elektroinstalace v celém bytě, na zemi položená dlažba a plovoucí podlahy. Byt má novou prostornou zasklenou lodžií a prodává se bez vybavení. V bytě zůstává kuchyňská linka včetně plynové desky, horkovzdušné trouby a pračky, v ložnice zůstává šatní skříň.

Měsíční náklady pro 2os. činí 4.099,-Kč. včetně velmi nízkého fondu oprav, který je 1.800,-Kč. Byt má velmi dobré umístění - blízko do centra, na zastávky, do obchodu, do školky, školy či na univerzitu.

V případě zájmu o prohlídku či poskytnutí více informací mi prosím volejte či pište, ráda se s Vámi domluvím na nezávazné osobní prohlídce. V případě zájmu financování úvěrem, Vám pomůže náš nezávislý úvěrový specialista, který má zkušenosti od roku 2006.

Videoprohlídka

TECHNICKÉ INFORMACE

PŮDORYS BYTU

152

PŘEDPIS PLATEB A VYÚČTOVÁNÍ

ev_list_prameny

 

vyuctovani 

PRODEJNÍ CENA

1.499.000,- Kč

včetně provize, právního servisu

+ úschova financí (advokát, notář či banka)

POTŘEBUJETE POMOCI A FINANCOVÁNÍM?

Chcete získat nejvýhodnější financování na trhu? Spolupracujte s úvěrovým specialistou!

Zajistí Vám nejlepší podmínky na trhu. Je totiž schopen podle Vašich potřeb srovnat nabídky všech bank a společně vyberete, tu, která je nejvýhodnější pro Vaše potřeby.

 

Konkrétní možný případ financování k této nemovitosti:

Prodejní cena: 1.499.000,-kČ
Vlastní zdroje: 299.000,-Kč
Výše úvěru: 1.200.000,-Kč
Měšíční splátka:    6.416,-Kč
Úrok: 3,89%
Doba splácení: 24 let

Výpočet je pouze orientační a záleží na bonitě klienta a dalších kritérií konkrétních bank.

 

Chcete zjistit podmínky hypotéky / úvěru na míru přímo pro Vás?

 

Kontaktujte hypotečního specialistu s praxí od roku 2006

Ing. Aleš Bogocz

+420 725 805 800

CHCETE POMOCI S PRODEJEM SVÉ NEMOVITOSTI?

Ing. Nela LESŇÁKOVÁ MATUŠKOVÁ

certifikovaná realitní makléřka

+420 725 360 240

reality@nelamatuskova.cz

www.nelamatuskova.cz

 

Nela_Lesnakova_Matuskova_reality

Dělám reality srdcem od roku 2011

Nela Lesňáková Matušková

Předešlé práce mě naučily disciplíně a osobnímu přístupu. To jsem si v roce 2011 přinesla i do realit. Mým rodným i pracovním městem je Karviná. Pro každého se snažím udělat maximum a poskytnout profesionální službu. S každou nemovitostí je totiž spojen lidský příběh a svou práci bych popsala třemi slovy. DĚLÁM REALITY SRDCEM.

Abych klientům poskytla maximální servis a mohla být úspěšná realitní makléřka, poskytuji Vám profesionální služby od ocenění nemovitosti, které mám vystudované na vysoké škole, ať majitelé neprodávají svou nemovitost pod cenou. Zajišťuji profesionální homestaging ať je nemovitost atraktivní, a zájemci si dokáží udělat představu o prostoru, který doplním půdorysem, ze kterého zájemci zjistí rozdělení místností. Zajistím fotografie od profesionálního fotografa, moderní a efektivní videoprohlíku, kterou si lidé zapamatují a přiláká k Vaší nemovitosti více zájemců. Natočíme také záběry z dronu, pro lepší představu o okolí nemovitosti, zpracujeme 3D scan nemovitosti, díky kterému si mohou zájemci projít nemovitost z pohodlí domova a spustíme web nemovitosti na kterém najdou zájemci vše na jedno místě. Aby se nemovitost byla opravdu vidět je potřebné spustit účinný marketing na inzertních portálech, sociálních sítích, ale také v reklamách, abychom oslovili co nejvíce zájemců a zajistili tak úspěšný prodej. A veškerou administrativou Vás provedu, tak aby celý proces byl bez starostí!

1704118473_rr-zlaty-kraj-23_2xlogo_realitak_5-misto_v_cr_zluta


Nela Lesňáková Matušková

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF